kotły co

kotły co Zakład pracy Granpal zajmuje się dystrybucją kotłów. W asortymencie znajdują się m.in.: kotły co, kotły na owies oraz kotły na zboże. Są to bardzo oszczędne, ekologiczne oraz współczesne sprzęty. Kotły CO służą do spalania paliw np. węgla, koksu oraz konsystencji gazowych w celu, by ogrzać nośnik ciepła, który położony jest w obiegu centralnego ogrzewania. Dodatkowo najświeższej generacji kotły CO mogą mieć zamontowany specyficzny wentylator, który wdmuchuje powietrze do szczególnego paleniska. Dzięki temu kotły CO działają jeszcze prędzej, efektywniej i są bezpieczniejsze. Gdy skonfigurujemy wyznaczoną temperaturę wody na panelu to oczywiście on będzie odpowiedzialny za utrzymanie wpisanej przez użytkownika temperatury. Dzięki szerokiemu asortymentowi naszej firmy, każdy znajdzie właściwy kocioł do swoich potrzeb. Gorąco zapraszamy.

Szczegóły strony www.granpal.pl:

Podlinkuj stronę www.granpal.pl:

kotły co

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 4 Odwiedziny googlebot 111

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Grzejniki »

  Przedsiębiorstwo Instal-Projekt należy do liderów działających na rynku producentów grzejników, grzałek i suszarek. Produkty pochodzące z firmy wyróżnia nie tylko wysoka jakość ale i innowacyjne rozwiązania, inspirujące pomysły i zastosowania. Oferowane grzejniki pokojowe łączą w sobie funkcjonalność i design, podobnie jak grzejniki łazienkowe, których kształt i formę można dobrać do aranżacji każdego wnętrza. Produkcja opiera się na 3 nowoczesnych liniach technologicznych przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, co pozwala na zapewnienie najwyższej jakości produktów.

  Data dodania: 19 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Systemy kominowe »

  Serwis internetowy e-kominy zajmuje się handlem zarówno hurtowym jak i detalicznym elementami instalacji kominowych. Nasze przedsiębiorstwo od wielu lat dostarcza Państwu kominy oraz profesjonalne systemy kominowe. Produkujemy również najwyższej jakości wkłady kominowe. Bogate doświadczenie pozwala nam na dopasowanie naszej oferty do indywidualnych potrzeb każdego Klienta, a nasi pracownicy są odpowiednio przeszkolonymi profesjonalistami z wieloletnim doświadczeniem i gruntownym przygotowaniem do spełniania swoich obowiązków. Dostosowujemy się do Państwa oczekiwań.

  Data dodania: 19 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Świadectwa energetyczne Będzin »

  Zajmujemy się certyfikacją energetyczną budynków oraz audytingiem na potrzeby termomodernizacji. Działamy od początku funkcjonowania systemu obowiązkowej certyfikacji budynków w Polsce. Swoje usługi wykonujemy na terenie całego województwa śląskiego. Współpracujemy z inwestorami indywidualnymi, wspólnotami mieszkaniowymi oraz firmami budowlanymi. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 03 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ogrzewanie domu »

  Grzanie budynku jest niezwykle bieżącą i trudną do wybrania materią. Mamy styczność z łańcuchem bardziej czy też mniej doniosłych wyznaczników np. takich jak sumpty, urządzenie instalacji, wydajność. Bardzo częstokroć zasobu opalania musimy poczynić uprzednio na początku projektowania domu. Architektura krajowej organizacji przynosi uniwersalność co więcej ekonomiczność opalania. Doskonale radzimy sobie w podobny sposób z nagrzewaniem mieszkań jak i hal. Więcej informacji wyszperasz na naszej witrynie, na którą zapraszamy. Zadbaj o swój budynek wolnostojący już współcześnie!

  Data dodania: 14 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Centralne ogrzewanie lublin »

  Na przedstawianej witrynie internetowej zainteresowani odszukać mogą mnóstwo zajmujących wiadomości odnośnie zakładania instalacji grzewczych, jak również i mnóstwa innych odmian usług instalacyjnych. Internauci nawigując po prezentowanej witrynie internetowej będą mieli bowiem do czynienia z niesamowicie interesującą ofertą grupy AJK Investment, jaka specjalizuje się przykładowo w montażu instalacji oczyszczalni ścieków, białego montażu, a także i rekuperacji i gruntowych wymienników ciepła typu glikolowego. Grupa świadczy oprócz tego mnóstwo wartościowych certyfikatów, jakie są dostępne do wglądu internautów na prezentowanej witrynie internetowej.

  Data dodania: 18 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Grzejniki łazienkowe »

  Pochodząca z Krakowa firma Enix od lat zajmuje się sprzedażą różnych rodzajów grzejników. Do asortymentu można zaliczyć niezwykle rozmaite style grzejników wyprodukowanych z różnych surowców, które z pewnością spodobają się bodaj każdemu konsumentowi.
  To przyczynia się do tego, że można zaadaptować je do różnych pomieszczeń, zależnie od barwy i jego zastosowania. Obecnie jest to bardzo istotne, ponieważ coraz więcej ludzi dobiera urządzenia pod kątem tego czy one mogą być dostosowane do danego otoczenia. W wyborze i montażu sprzętu na pewno pomogą nam współpracownicy, którzy w swojej dziedzinie mają już spore doświadczenie i z przyjemnością podzielą się nim z nowymi konsumentami, którzy mają zamiar nabyć nowoczesne grzejniki chromowane.

  Data dodania: 12 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ogrzewanie domu na podczerwień »

  Jako firma z wieloletnim doświadczeniem oferujemy Państwu nowoczesne, bezserwisowe, a co najważniejsze ekonomiczne ogrzewanie domu Infrapanelami. Panele firmy KRIST są wykonane z najwyższej jakości lakierowanego aluminium i działają na zasadzie promieniowania podczerwonego ( słońca). Szczegółówe zasady działania są umieszczone na naszej stronie internetowej www.infrapanel.pl

  Infrapanele to jedyne tak oszczędne rozwiązanie do ogrzewania pomieszczeń, średnie miesięczne koszty za ogrzewanie wynoszą od 2.30 – 3 zł / m2 !

  Na naszych panelach możemy wykonać dowolnie wybrane przez Państwa zdjęcie, także uzyskujemy grzejący obraz, który możemy zawiesić na ścianie.
  Infrapene są na tyle lekkie, ze można je spokojnie umieszczać na sufitach podwieszanych!

  Dodatkowym atutem tego rodzaju ogrzewanie jest to, ze nie trzeba wykonywać żadnych specjalnych instalacji w swoim mieszkaniu. Wystarczy kupić i cieszyć się przyjemnym ciepłem!

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 17 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kominki w Warszawie »

  Sektor kominkowy, jak każde inne przedsiębiorstwo, podlega wpływom nowych trendów, wobec tego MAS Kominki, podążając za oczekiwaniami potencjalnych klientów, dostosowuje własne projekty, sposoby realizacji oraz wykonania do obowiązujących trendów. Oczywiście jak każdy szanujący się zakład, o długoletniej tradycji z powodzeniem realizujemy tradycyjne projekty. Nasz zakład to również czołowy przedstawiciel w rozwiązaniach w zakresie dystrybucji ciepłego powietrza (układ: wdmuchiwania świeżego powietrza do komina, rozprowadzania gorącego powietrza, odprowadzania spalin) oraz uszczelniania kominów (stalowe wkłady kominowe, masa SKD). Ofertę kooperacji adresujemy do klientów z Pruszkowa, Warszawy i sąsiadujących okolic. Serdecznie zapraszamy do wizyty na naszej stronie internetowej, a takze do przyjazdu do siedziby firmy w podwarszawskim Legionowie. Na miejscu można się zapoznać z wieloma przykładami realizacji, prospektem z listą oferowanych rozwiązań i poradzić się wykwalifikowanych pracowników.

  Data dodania: 29 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • oszczędność paliwa »

  Od 1992 roku działa w Poznaniu Biuro Kooperacji Miedzynarodowej TRUST International. Spółka specjalizuje się we wdrażaniu efektów badań i zawiązywaniem składów badawczych. Zakładem kieruje pan Krystian Witaszak i brał udział w powstawaniu Multimagów. Są to urządzenia zmniejszające zużycie paliwa. Poświadczają to liczne nagrody i pozytywne opinie. Idzie je kupić w sklepie on-line. Placówka proponuje bezpłatną dostawę i płatność przy odbiorze. Zamawiać możemy również drogą telefoniczną.

  Data dodania: 01 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Obudowy do kominków »

  Jednym z innowacyjnych rozwiązań jest zastosowanie gazu koksowniczego. Palenisko jest otwarte, a wszyscy mogą cieszyć się ciepłem. Taką metodę wykorzystała firma KODO kozłowski & domiński, która ma w swojej propozycji kominki kozy, kominki wolnostojące i kominki z kamienia. Gaz koksowniczy, czyli tzw. „log fire”- jest alternatywą nieskomplikowaną w obsłudze. Oferta kominki-Bydgoszcz jest adresowana przede wszystkim do mieszkańców Bydgoszczy, ale i nie tylko.

  Data dodania: 17 09 2012 · szczegóły wpisu »