Portale internetowe Podkategoria: Portale internetowe

 • Onet - informacje, rozrywka, emocje »

  www.onet.pl to najpopularniejszy polski portal internetowy, według rankingu Alexa zdobył 183 pozycję na Świecie. Ma dużą użyteczność co sprawia, że jest często odwiedzany. Oprócz codziennych wiadomości ze Świata i Polski, można w nim przeczytać plotki, założyć bloga, można umówić się na randkę. Już dawno swoją popularnością przewyższył gazety papierowe, walczy tylko z telewizją. Chyba nie ma w Polsce internauty, który nie był na tej stronie.

  Data dodania: 20 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pudelek »

  Pudelek.pl pełni rolę polskiego tabloidu internetowego, można mu zarzucić to, ze zajmuje się plotkami i sensacją, jednak jego popularność jest bezstronna. To portal, który bardzo szybko wspiął się na szczyty narodowej odwiedzalności. O celebrytach można powiedzieć, nie ma cię na pudelku nie ma cię wcale, w mediach nie istniejesz. Ta forma publikacji daje na dzień dzisiejszy serwisowi 21 miejsce w polskim rankingu odwiedzalności stron według Alexy, pozycja jest raczej stała. Tu dowiesz się, kto z artystów choruje na alkoholizm, kto się rozwiódł i kto kogo uwiódł. Niby nie poważne ale takie ludzkie, prawie wszystkich ciekawi o czym świadczy ilość czytelników i komentarzy.

  Data dodania: 30 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • o2 - Portal »

  Jeden z pierwszych dużych polskich portali internetowych, w ostatnich latach zdaje się tracić potencjał. Z funkcji informacyjnej powoli przekształcał się w typowe social media. Miał zryw wydając swój komunikator internetowy: Tlen.pl, to było pionierskie, gdyby jeszcze dodał podobne gadżety mógłby cały czas być na szczycie. Obecnie królują tam obrazki typu demotywatory, jednym z głównych obszarów działania stanowi kategoria randki, jednak można też jeszcze poczytać wiadomości ze Świata i Polski. W rankingu Alexa nadal zajmuje jedno z czołowych miejsc w kategorii serwisów z Polski. Życzymy portalowi odświeżenia szaty, nowych użytkowników i odzyskania prymatu w polskiej sieci.

  Data dodania: 21 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gazeta.pl - informacje i wydarzenia »

  Portal Agory S.A., który zrobił oszałamiającą karierę, obecnie to wg rankingu Alexa ósma polska witryna pod względem popularności. Kto jej nie czyta? Ma swoje podstrony na dwadzieścia sześć lokalne frazy, setki tysięcy site, ogromna dawka informacji. Prowadzi subdomeny na popularne tagi, jak zdrowie, finanse, praca i podobne. Katalog gazety należy do ścisłej czołówki, praktycznie większość właścicieli witryn zaczyna dbałość o ranking od dodania tu wizytówki. Przedstawiamy przykładową: Psychiatra, a to tylko jedna z użytecznych technik w ramach portalu gazeta.pl. Istnieje tam jedno z najbardziej popularnych forum w polskim internecie, można podyskutować na praktycznie wszystkie tematy, otrzymać radę.

  Data dodania: 04 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • INTERIA.PL - Polska i świat »

  Interia to jeden z pierwszych i czołowych polskich portali internetowych. Klasyfikuje się on również wysoko w rankingach światowych, w dniu dzisiejszym pozycjonowany jest na 662 miejscu, pod względem oglądalności. Zwykły użytkownik, za darmo otrzymuje sporą użyteczność, która polega na możliwości utworzenia poczty internetowej, bloga. Jednak serwis ma aspiracje być w czołówce portali informacyjnych, stara się publikować wiadomości ze Świata, polityczne, ekonomiczne, motoryzacyjne, plotki. Można tu znaleźć również informacje medyczne. Interia prowadzi także swój katalog firm i stron www. Jest on moderowany i należy do polskiej czołówki.

  Data dodania: 10 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wirtualna Polska - www.wp.pl »

  Nazwa znana wszystkim polakom, chyba pierwszy polski portal internetowy. W jego strukturze znajdziemy prawie wszystko, od rozrywki, gry online, randki, prognozę pogody. To razem kilka tysięcy zaindeksowanych podstron. Wirtualna Polska stworzyła i utrzymuje doskonały katalog serwisów internetowych. Każdy specjalista, lekarz, prawnik, ale i akwizytor, podobnie informatyk, specjalista psychoterapii uzależnień, laryngolog, onkolog, chirurg, internista i psychiatra, który posiada serwis w sieci, musi go tu dodać. Znany każdemu pozycjonerowi ranking Alexa pokazuje, że wp.pl to 254 strona w światowym rankingu, obok tego nie można przejść bez emocji.

  Data dodania: 01 12 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Portale internetowe

Portale internetowe - nowa strona:

Adres: