Sprawy rodzinne

Sprawy rodzinne Sprawy rodzinne można podzielić na co najmniej dziesięć szczegółowych kategorii, w których wyróżnia się parę mniejszych, co potwierdza to, że ta gałąź prawa jest nadzwyczaj urozmaicona. Pierwszą z nich są wszystkie te, które dotyczą unieważnienia małżeństwa, czyli przykładowe rozwody z orzeczeniami o winie lub separacje. Kolejna to sprawy dotyczące alimentów, które otaczają także ich ściąganie przez instytucje państwowe. Trzecia z kategorii to sprawy związane z rodowodem dziecka, czyli przykładowe zaprzeczenie ojcostwa. Kolejne to tak zwane grupy adopcji, grupy od zawierania małżeństw, grupy związane z majątkiem, do których należy między innymi jego rozdzielenie, grupy wiążące się z ubezwłasnowolnieniem i opieką, te poświęcone kontroli rodzicielskiej, a także te powiązane z kuratelą. Jeżeli zatem ktoś chce rozwiązać jakiekolwiek sprawy rodzinne, powinien dowiedzieć się tego, czy konkretny adwokat posiada kwalifikacje pozwalające mu na działalność w danym sektorze prawnym, bo nie każde firmy adwokackie mogą parać się przed chwilą wymienionymi, a wręcz odwrotnie, zależne jest to od doświadczenia, jakim dani adwokaci dysponują.

Szczegóły strony luizamuller.pl:

Podlinkuj stronę luizamuller.pl:

Sprawy rodzinne

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 3 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 71

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • porady prawne przez internet »

  RADCA PRAWNY ON-LINE świadczy usługi w zakresie porad prawnych. Bez wizyt w biurze, tanio oraz bez obaw można wyjaśnić mnóstwo problemów. Firma Radca Prawny on-line zredaguje apelację, projekt umowy, wystąpi w naszym imieniu przed sądem, ściągnie długi od wierzycieli. Rozpatrzenie oraz taksacja sprawy dostępne są niemal natychmiast, natomiast w ciągu 48 h od zapłaty zostaniemy obsłużeni. Kontakt przez formularz zgłoszeniowy jest anonimowy i kodowany.

  Data dodania: 02 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • odszkodowanie z OC »

  Europejskie Centrum Prawne prowadzi sprawy z zakresu prawa cywilnego, administracyjnego i gospodarczego. Egzekwuje żądania pieniężne, zadośćuczynienia i odzyskuje długi. Kooperuje z niemieckimi i angielskimi prawnikami i korzysta z usług specjalistów w tej dziedzinie. Można uzyskać zadośćuczynienie za błędy medyczne, nieszczęścia na ulicy lub w pracy. Firma nie pobiera należności początkowych a wynagrodzenie zależy od wyniku kwestii. Zapewnia kompletne usługi prawnicze dla firm. Działa na terenie kraju i za granicą.

  Data dodania: 05 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna PIERLEX - Porady prawne Kraków »

  Kancelaria prawna Pierlex z siedzibą w Krakowie od wielu lat działa na rynku świadcząc porady prawne przez zespół najwyżej wykfalifikowanych prawników.

  Naszym priorytetem jest fachowa obsługa prawna w przystępnych cenach, dostosowanych do potrzeb i możliwości naszych Klientów. Specjalizujemy się w prawie cywilnym, rodzinnym, karnym, spadkowym, administracyjnym, prawie pracy oraz oferujemy szereg innych usług z zakresu doradztwa prawnego.

  Wychodząc naprzeciw naszym Klientom, uruchomiliśmy platformę e-porady, dzięki której możecie Państwo uzyskać porady prawnicze przez internet. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i podmioty gospodarcze. Serdecznie zapraszamy do zapoznania sie z naszą ofertą.

  Data dodania: 08 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria notarialna Piotr Faron Kraków »

  Kancelaria notarialna Piotr Faron od 1998 roku zapewnia profesjonalną obsługę osób fizycznych oraz prawnych.

  W ramach posiadanych uprawnień kancelaria sporządza akty notarialne (w szczególności umowy sprzedaży, umowy przedwstępne, umowy darowizny, pełnomocnictwa, umowy spółek), akty poświadczenia dziedziczenia, poświadczenia, protokoły. Przyjmujemy na przechowanie dokumenty, pieniądze i papiery wartościowe (tzw. depozyt notarialny).

  Nasz notariusz bezpłatnie udzieli Państwu informacji dotyczących czynności notarialnych oraz biegle włada językiem angielskim.

  Data dodania: 08 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Katowice »

  Świetnie prosperująca katowicka kancelaria prawna Competia zamierza zachęcić Cie dziś do skorzystania z jej usług prawniczych.
  Firma ta poprzez zatrudnienie tylko i wyłączenie najlepszych specjalistów o wysokich umiejętnościach doprowadziła do tego, że uznawana jest za najlepszą firmę doradczą funkcjonującą na terenie województwa Śląskiego.
  Niniejszym informujemy, iż jesteśmy w stanie zapewnić Ci pomoc przy windykacji należności oraz skuteczne porady prawne przez Internet w ramach wielu różnych gałęzi prawa.

  Data dodania: 12 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Wrocław »

  Doświadczony zespół specjalistów z materii prawa, wyspecjalizowany w prawie cywilnym, prawie pracy, prawie rodzinnym oraz prawie wykroczeń, zorientowany na obsługę na najwyższym poziomie klienta indywidualnego nieobeznanego z tajnikami prawa oraz przedsiębiorstw i instytucji. W zakres działalności kancelarii oraz kompetencji poszczególnych jej pracowników wchodzą elementy obsługi prawnej związanej z ogólnym doradztwem w sprawach formalnych i prawnych, jak i redagowanie, analiza poprawności i treści, interpretacja dokumentów w kontekście bieżącego stanu prawnego oraz porady prawne on-line. W zakresie stanowiącym istotę działalności kancelarii i leży również profesjonalna reprezentacja sądowa i administracyjna, szczególnie w rozprawach z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego.

  Data dodania: 15 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Wrocław »

  Nastawiona na obsługę klienta indywidualnego oraz przedsiębiorstw i instytucji kancelaria prawnicza we Wrocławiu. Zapewniająca szczegółową analizę zgromadzonych materiałów w sprawie oraz specyficznej sytuacji klienta w kontekście aktualnych przepisów prawa. Adwokat zapewnia ogólne doradztwo merytoryczne w kwestiach formalności, dokumentów i przepisów oraz wysoką specjalizację w prawie cywilnym, prawie pracy, prawie gospodarczym oraz prawie karnym. Niezwłoczność działania, dbałość o precyzję i poprawność udzielonych porad, elastyczność, efektywność i osobiste oddanie analizowanej sprawie. Użyteczna obsługa prawna w zakresie redagowania dokumentów i zawierania umów oraz profesjonalna reprezentacja sądowa i administracyjna.

  Data dodania: 15 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pomocni: dochodzenie odszkodowań »

  Nasza firma prowadzi działalność w zakresie pomocy osobom fizycznym i podmiotom gospodarczym w uzyskaniu najkorzystniejszego odszkodowania powypadkowego jak również odszkodowań należnych w związku z błędami medycznymi oraz szeroko pojętymi szkodami majątkowymi.
  Zespół tworzą bardzo doświadczeni pracownicy, którzy w przeszłości stanowili kadrę likwidatorów szkód zatrudnionych u największego, polskiego ubezpieczyciela, co bez wątpienia stawia nas w gronie nielicznych firm, znających polski rynek odszkodowań w stopniu umożliwiającym skuteczną pomoc w zakresie uzyskiwanych odszkodowań.
  Wieloletnie doświadczenie zdobyte na rynku odszkodowań i ubezpieczeń, jak również zmiany restrukturyzacyjne u dotychczasowego pracodawcy, skłoniły nas do założenia własnej firmy i wykorzystaniu bogatej wiedzy w świadczeniu pomocy prawnej osobom poszkodowanym w wypadkach, jak również w dochodzeniu pozostałych roszczeń odszkodowawczych.

  Data dodania: 28 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Komornik Sądowy Tuchola »

  Jesteśmy jednostką komorniczą, jaka jest skłonna na drodze prawnej pomóc Ci w ściągnięciu Twych należności. Serdecznie namawiamy do kontaktu z nami, gdyż jesteśmy dobrzy w tym co robimy. Komornik w Tucholi jest tym czego szukasz. Z naszych usług korzystało już bardzo wiele ludzi. Zachęcamy również i Ciebie, bowiem jesteś dla nas najważniejszy. Wszystkie niezbędne informacje tyczące naszej firmy odnajdziesz oczywiście na naszej witrynie www. Najserdeczniej namawiamy do zaznajomienia się także z jej treścią. Nie masz się czym już zamartwiać, na nas możesz naprawdę liczyć.

  Data dodania: 18 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat trójmiasto »

  Obrazujemy Państwu wytrawną kancelarię adwokacką, która dokłada wszelkich starań żeby sprawy naszych klientów zamykały się pomyślnie. Nasze doświadczenie i wykształcenie pomaga nam świadczyć profesjonalne usługi z obrębu prawa. Wiedziemy różne sprawy połączone z konfliktami rodzinnymi, kwestiami obywatelskimi, administracyjnymi i podobnymi. Wyróżnia nas profesjonalizm i konsekwencja w realizowaniu założonych zamiarów, nasi klienci mogą na nas liczyć w każdej sytuacji, ścisła współpraca jest w tym miejscu wskazana.

  Data dodania: 08 05 2012 · szczegóły wpisu »