Atrakcje Podkategoria: Atrakcje

 • Marsylia.pl - serwis o Marsylii »

  Jeżeli śnisz o wycieczce do Marsylii to wspaniale trafiłeś. Witryna marsylia.pl przedstawi Ci wszystkie najważniejsze zakątki w tym francuskim mieście. Miasto to szeroko znane jest jako miejsce z cudownymi zabytkami i niezwykle niesamowitą historią. Trzeba przy tej okazji wspomnieć, że Marsylia to tak naprawdę znane miasto od strony sportowej - zespół Olympique Marsylia jest znany fanom piłkarskim na całym świecie.

  Data dodania: 29 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • imprezy rekreacyjne »

  Rekreacja i sport jest bardzo popularną odmianą spędzania wolnego czasu i integracji. Mając to na względzie przyrządziliśmy niezwykle interesującą ofertę gier i radości integracyjnych dla firm i wszelakich grup zorganizowanych. Współpracujemy z przeróżnymi ośrodkami rekreacyjnymi, firmami i dysponujemy różnorakim osprzętem jak samochody, rowery, motocykle, quady, a do wodnego wariactwa skutery wodne, pontony, kajaki i inne. Nie wyobrażamy sobie dobrej zabawy bez waszej pomocy i aktywnego uczestnictwa, stąd serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 29 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Indonesia.pl - serwis o Indonezji »

  Indonezja nie bez przyczyny uważana jest przez turystów za raj na Ziemi. Wojaż do tego cudnego kraju to przygoda z historią zaklętą w niezwykłych miastach, niesamowitych krajobrazach i w smaku tutejszej kuchni będącej esencją Azji. Niezachwiany klimat, błękitne morza, mili ludzie, niepowtarzalne zabytki, wspaniała kuchnia i atrakcyjne ceny sprawiają, że odpoczynek w Indonezji jest niespotykanym doświadczeniem.

  Data dodania: 21 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Holocaust Auschwitz »

  Odwiedzając witryny różnych biur podróży staramy się odszukać coś intrygującego w okolicy, w której będziemy się znajdować. Najwięcej globtroterów co roku odwiedza Kraków i jego okolice. Ciekawe oferty znajdują się na stronie cracowtours.pl. Jest ona skierowana przede wszystkim dla turystów spoza granicy, którzy chcą poznać kawałek Polski, a w tym wypadku Kraków tudzież jego okolice. Serwis mieści wiele ważnych treści, podanych w jasny i przejrzysty sposób, posiada wersję angielską. Najwięcej turystów korzystając z propozycji tej strony decyduje się na wyjazd do Muzeum zbrodni hitlerowskiej w Oświęcimiu i do Kopalni Soli w Wieliczce. Zachęcająca jest także oferta "In the footsteps of John Paul II" czyli "Śladami Jana Pawła II". Są to miejsca i trasy, które warto w rzeczy samej poznać i zobaczyć.

  Data dodania: 25 07 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Atrakcje

Atrakcje - nowa strona:

Adres: