Piłka nożna Podkategoria: Piłka nożna

 • Piłka Nożna Liga Polska »

  Powszednie newsy a także szereg felietonów, zadowoli wymagających fanatyków sportowych. Sugerowany serwis sportowy to znakomita rozrywka dla zapaleńców piłki nożnej. Szereg najbardziej interesujących aktualności ze świata piłkarskiego, znajdziecie jedynie na niniejszym serwisie - polskapilka.net. Jeśli jesteś fanem piłki nożnej - zostań Naszym dziennikarzem, na 100% będzie to nietuzinkowe doświadczenie oraz cudowna zabawa! Należałoby wyróżnić, iż zapewniamy na niniejszym portalu, ukierunkowaną reklamę banerową dla wydawców. Odwiedź Nas!

  Data dodania: 14 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wyniki na żywo oraz relacje live »

  Rozwój Internetu sprawił, że w tej chwili bez żadnego problemu możemy śledzić wyniki na żywo jednocześnie z wielu aren sportowych. Magazyn Piłkarski będący stale rozwijającym się portalem wzbogacił swoją ofertę o rozbudowaną zakładkę relacje live. Dzięki temu bez żadnych kłopotów możecie śledzić interesujące was rezultaty spotkań na żywo z boisk polskich, europejskich, a także lig spoza kontynentu. Poza tym dostarczamy codzienną dawkę informacji o klubach i poszczególnych piłkarzach, prezentujemy wywiady z bohaterami futbolowych aren oraz oferujemy możliwość zmierzenia się z kibicami przeciwnych drużyn w grze Fans Game. Informujemy jednocześnie, że tylko u nas tak dobrze opisana jest 3 liga. W porównaniu z innymi portalami piłkarskimi w Polsce jest to ewenement. Zapraszamy do odwiedzenia naszego portalu. Śledź z nami wyniki na żywo i kibicuj swoim ulubionym zawodnikom razem z nami. Zapraszamy!

  Data dodania: 02 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zwiedzamstadiony.pl »

  Jak jeszcze długo będą budować stadion Jagiellonii Białystok ? Tego nie wie nikt, nawet władze miasta które głowią się jak dokończyć rozpoczętą budowę i dać wiernym fanom Jagi możliwość oglądania piłkarskich widowisk w komfortowych warunkach. Zobacz jak wygląda obecnie ten i wiele innych stadionów piłkarskich. Zapraszam.

  Data dodania: 04 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Mistrzostwa Europy 2012 »

  Informacja o organizowaniu Mistrzostw Europy w piłce nożnej w 2012 roku w Polsce była na wszystkich niesamowitym zaskoczeniem i głównie dała ogromną radość wszystkim kibicom piłki nożnej. Inni ludzie z nich z całą pewnością już mają zamysł jak będą spędzali te dni trwania euro. Część z nich była szczęściarzami, którzy wylosowali miejsca na stadionach i będą mogli oglądać na żywo jakiś mecz. Inni jednakże planują w telewizji bądź Internecie śledzić wyniki. Nasz serwis proponuje oprócz aktualnych wyników meczy a przy tym ciekawe informacje o zawodnikach i drużynach.

  Data dodania: 28 03 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Piłka nożna

Piłka nożna - nowa strona:

Adres: