Strony związane z hasłem 'żurawie':

 • Zakład produkcji zawiesi i uchwytów. »

  Dzięki naszym urządzeniom dźwignicowym i doświadczeniu w ich produkcji twoja firma będzie pracować sprawnie i bezpiecznie. Oferujemy urządzenia do transportu bliskiego takie jak trawersy do wózków widłowych i zwykłe, wszelkiego rodzaju uchwyty specjalistyczne, suwnice, zawiesia pasowe, łańcuchowe oraz żurawie. Wszystko to może znajduje zastosowanie zarówno w budownictwie jak i przemyśle przy transporcie i załadunku wszelkiego rodzaju półfabrykatów. Urządzenia posiadają wszelkie certyfikaty dopuszczające je do użytku.

  Data dodania: 11 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • samochody komunalne »

  Kamaz Euro Trucks trudni się zbytem i wynajmem samochodów ciężarowych. Proponuje również usługi serwisowe w całej Polsce. Można tu nabyć wywrotki, ciągniki siodłowe, samochody skrzyniowe, podwozia Kamaz, żurawie, śmieciarki, hakowce. Dopuszczalny jest wynajem i leasing przemysłowy. Wszechstronna usługa zawiera nabycie, ubezpieczenie i rejestrację. Ogół idzie zorganizować w lokalu odbiorcy. Firma Kamaz posiada team fabryczny startujący w rajdach Dakar wyjątkowo spreparowanym samochodem Kamaz.

  Data dodania: 07 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • HDS »

  Przedsiębiorstwo Hewea prowadzi specjalistyczne działania na polu zaawansowanych systemów załadunku i rozładunku pojazdów użytkowych, co poparte jest wieloletnim doświadczeniem, którym wspieramy naszych klientów. Zajmujemy się zwłaszcza takimi tematykami jak hydraulika siłowa, układy hydrauliczne, zabudowa wywrotek, żurawie samochodowe. Handlujemy takim sprzętem jak widły do palet, urządzenia bramowe oraz podnośniki koszowe. Hewea świadczy usługi na terenie całego kraju, a oprócz handlu wykonujemy jeszcze serwis urządzeń przez nas oferowanych. Współpracujemy z takimi liczącymi się firmami jak Fassi, ATIB Lift.

  Data dodania: 17 03 2012 · szczegóły wpisu »